05
Ιουλ 21
Τουρνουά Foot Tennis στo Αργος
![Τουρνουά Foot Tennis στo Αργος](/media/k2/items/cache/29766e2a37e979b18d18c428ff9c5aba_M.jpg)
XΟΡΗΓΟΣ ΤΟ ΙΚΤΕΟ ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ.
Οι ομάδες που συμμετείχαν στο τουρνουά προσέφεραν πλούσιο θέαμα στους θεατές και πάλεψαν για την κατάκτηση της πρώτης θέσης. Το Foot Tennis διοργανώνει κάθε χρόνο ο Παναργειακός σε συνεργασία με το Δήμο Άργους Μυκηνών και την ΚΕΔΑΜ.
ΙΚΤΕΟ ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ
Για πληροφορίες και ραντεβού :
☎️ 10611 ή 2751.101.111
Καθημ. 08.00-18.00 & Σάβ. 08.00-15:00
και στη διάθεσή σας ηλεκτρονικά στο mail μας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης Facebook-Ιnstagram